Alates 2012. aastast tegelevad Hakk Auto spetsialistid igapäevaselt avariijärgsete sõidukite taastamise, värvi- ja keretöödega. Meie kindel eesmärk on tagada tööde kvaliteet ning kiirus. Hakk Auto kliendid on kindlustusettevõtted, autoesindused ja eraisikud.

Meie töökojas teostatakse komplektset avariijärgset remonti. Oma ala spetsialistid kõrvaldavad sõidukitelt väikesi mõlke, teostavad tipptasemel kereremondi ja värvimistöid, kerevenitustöid, kahjustatud keredetailide vahetamist uute vastu, roostetõrjet, pukseerivad avariilise sõiduki ise töökotta ning loomulikult aitavad vormistada vajalikke dokumente avarii korral.

Keretööde kvaliteetsuse tagamiseks kasutame ainult professionaalseid seadmeid. Kõikidele sõidukitele tehtavad keretööd läbivad põhjaliku kontrolli, mis tagab hea tulemuse, garantii rooste vastu ja kliendi rahulolu. Autode värvimisel kasutame vaid uusimaid materjale ja tehnikat ning maalrid järgivad tähelepanelikult tootjatehase soovitusi ja juhiseid. Roostetõrje teostatakse kõikidele Hakk Autos vahetatud keredetailidele.

 

Hakk Auto kasutab Keretööde Liidu poolt tunnustatud tehnoloogiaid.

 

*Garantii kehtib kõikidele Hakk Autos paigaldatud uutele ja remonditud keredetailidele.

*Garantii ei hõlma varasemaid sõiduki kahjustusi.